top of page
U CIHLÁŘE VIZUALIZACE.png
U Cihláře

Nízkoenergetické byty - Úspěšně prodáno

O projektu

 

Malý bytový dům pouze o šesti jednotkách,  zaručuje klid a rodinnou atmosféru mezi budoucími majiteli. Ideální lokalita napojená na důležité dopravní tepny Havlíčkova Brodu. Obchody, supermarkety, restaurace, nemocnice a základní škola, vše 5 minut od domu.

O architektonockém řešením budovy

 

Dvoupodlažní bytový dům je samostatně stojící se 6 vymezenými bytovými jednotkami. Základy domu jsou betonové, nosná konstrukce je zděná, stropy jsou rovné, střecha plochá a celá obálka bytového domu je kompletně zateplená. Klempířské konstrukce jsou pozinkované, fasáda silikátová, vnitřní omítky štukové a vápenné hladké. Okna jsou plastová, dveře dřevěné, podlahy parketové, PVC, keramická dlažba a betonová dlažba. Elektřina je zavedena 230/400 V, je zaveden zemní plyn, voda studená i teplá v ocelovém a plastovém potrubí, kanalizace od všech zařizovacích předmětů v plastovém a litinovém potrubí. Hygienická zařízení tvoří splachovací WC, umývadla, vany a sprchy. Do objektu je zaveden sdělovací kabel. Byty mají kuchyně i kompletně dokončené koupelny.

Development_color.png
_BLOG

Máte nevyužitý pozemek či investiční záměr do nové výstavby? Pomůžeme vám s kompletní přípravou projektu až po jeho prodej koncovým zákazníkům.

 

Prodáme vaši nemovitost s kompletním servisem včetně vizualizace, kalkulace nejvyšší možné ceny a vytvoření profesionálních inzerátů.

bottom of page