top of page
two people shaking hands_edited.jpg
Ochrana osobních údajů

Vážení zákazníci, milí zájemci,

 

představujeme Vám společnost Jakes Development s.r.o. (dále „Společnost“ ), progresivního, rychle se rozvíjejícího developerského a realitního hráče na trhu s nemovitostmi, zaměřujícího se na rekonstrukce a výstavbu bytových domů. K výzvám, které před námi stojí, přistupujeme zodpovědně a vždy se snažíme najít nejlepší řešení. Jsme toho názoru, že nezbytnou součástí poctivého, prosperujícího podnikání i obchodních vztahů je respekt a dodržování právních předpisů České republiky i Evropské unie, a právě o nich bychom Vás zde rádi informovali.

Informačním memorandem, které je k nahlédnutí v PDF pod odkazem níže, Vám sdělujeme podrobnosti o právech a povinnostech vyplývajících z Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále „GDPR“) týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnohém dalším. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.

Informační memorandum o zpracování osobních údajů společností Jakes Development s.r.o.

Také Vám nabízíme k nahlídnutí Tabulku účelů s podrobným znázorněním druhu a původu osobních údajů včetně důvodů a způsobů zpracování a záznam o zpracování osobních údajů.

Tabulka účelů zpracování osobních údajů.

 

Záznam o zpracování osobních údajů.

Development_color.png
_BLOG

Máte nevyužitý pozemek či investiční záměr do nové výstavby? Pomůžeme vám s kompletní přípravou projektu až po jeho prodej koncovým zákazníkům.

Prodáme vaši nemovitost s kompletním servisem včetně vizualizace, kalkulace nejvyšší možné ceny a vytvoření profesionálních inzerátů.

bottom of page