top of page
Dotovaná hypotéka od Jakeš Development

1,99 % 

 

Tento úrok v bance nedostanete.

Nabídka omezena po dobu 2 měsíců na projekt Gemini Kolín.

Jakes Development s.r.o. se rozhodl začít poskytovat ve spolupráci se společností Hypoasistent s.r.o. exkluzivní Dotovanou hypotéku. Dotovaná hypotéka nabízí jejich uživatelům příjemnou sazbu 1,99 % p.a., díky níž mohou ušetřit až statisíce korun. Jedná se o nejnižší úrokovou sazbu, kterou na českém trhu najdete. Tuto nabídku mohou ocenit zejména mladí lidé, ale lákavá může být i pro investory.

„Našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a to i v době, kdy sazby hypoték rostou. Proto jsme se rozhodli začít poskytovat Dotovanou hypotéku. Klienti tak získají komfortní úrok po dobu 3 let.“ říká Marek Jakeš, jednatel společnosti.

Jak vlastně Dotovaná hypotéka funguje? Máme k dispozici tři možné řešení:

  • jednorázové vyplacení bonusu po podpisu kupní smlouvy,

  • sleva z kupní ceny nemovitosti,

  • banka na základě vyplacení bonusu sníží úrokovou sazbu.

Přední čeští ekonomové předpokládají, že během třech roků budou sazby opět na úrovni předchozích let. Proto je sazba dotované hypotéky zafixovaná na tři roky, přičemž na konci fixačního období můžete úvěr refinancovat, provést mimořádnou splátku nebo jej zcela splatit.

 

Ty nejlepší podmínky Vám pomůže zařídit naše hypoteční poradkyně. Jelikož je tato nabídka časově omezena, neváhejte ji kontaktovat.

 

Tato akce platí při sjednání hypotečního úvěru u naší společnosti.

WhatsApp Image 2021-11-30 at 13.26.48.jpf
KONTAKTUJTE NÁS

Ing. Helena Jakešová

 

hypoteční poradkyně

Telefon: +420 777 729 372

E-mail: hypoteky@jakesdevelopment.cz

Máte nevyužitý pozemek či investiční záměr do nové výstavby? Pomůžeme vám s kompletní přípravou projektu až po jeho prodej koncovým zákazníkům.

Prodáme vaši nemovitost s kompletním servisem včetně vizualizace, kalkulace nejvyšší možné ceny a vytvoření profesionálních inzerátů.

bottom of page