top of page
VIZU 2 (z parkoviště)_edited.jpg
Panorama Rozkošská

Nízkoenergetické domy - Úspěšně prodáno

O projektu

 

Kompletní rekonstrukce bytového domu z 60. let, dříve sloužícího jako ubytování pro mladé doktory zdejší nemocnice. Přistavěli jsme dvě patra, proslunili byty velkými francouzskými okny a vdechli tím budově nový život. 

O architektonockém řešením budovy

 

Čtyřpodlažní bytový dům je samostatně stojící, je podsklepený se 6 vymezenými bytovými jednotkami. Základy domu jsou betonové, nosná konstrukce je zděná z pálených cihel tl. 60 cm, stropy jsou rovné, střecha sedlová z dřevěného krovu, krytina plechová pozinkovaná. Klempířské konstrukce jsou pozinkované, fasáda břízolitová, vnitřní omítky štukové a vápenné hladké. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře dřevěné, podlahy parketové, PVC, keramická dlažba, koberce a betonová dlažba. Vytápění je zajištěno plynovými kotly s radiátory v každém bytě, příprava TUV přes kotle ÚT. Elektřina je zavedena 230/400 V, je zaveden zemní plyn, voda studená i teplá v ocelovém a plastovém potrubí, kanalizace od všech zařizovacích předmětů v plastovém a litinovém potrubí. Hygienická zařízení tvoří splachovací WC, umývadla, vany a sprchy. Do objektu je zaveden sdělovací kabel. V kuchyních jsou linky s plynovým sporákem. Technický stav je průměrný až podprůměrný a odpovídá stáří domu.

Development_color.png
_BLOG

Máte nevyužitý pozemek či investiční záměr do nové výstavby? Pomůžeme vám s kompletní přípravou projektu až po jeho prodej koncovým zákazníkům.

 

Prodáme vaši nemovitost s kompletním servisem včetně vizualizace, kalkulace nejvyšší možné ceny a vytvoření profesionálních inzerátů.

bottom of page