top of page
Rezidence na Rozkoši - Etapa 1.jpg
Rezidence Na Rozkoši

Nízkoenergetické domy a byty - Úspěšně prodáno

O projektu

 

Rezidence Na Rozkoši je svěží, moderní bydlení ve vilové oblasti v Havlíčkové Brodě. Místo je v příjemné pěší vzdálenosti do centra města a zároveň do klidu přírody.

 

Rodinné domy se zahrádkou, venkovním i garážovým stáním pro Vaše automobily nebo dvě rozdělené bytové jednotky, například pro mezigenerační soužití.

Lokalita

 

Význačným kritériem pro výběr nového domova je samozřejmě dopravní dostupnost. Lokalita je vhodná spíše pro obyvatele dojíždějící automobilem, nicméně v nedaleké blízkosti začíná cyklostezka, po které se hezkou procházkou dostanete za 20 min do centra města.

Příjemná dojezdová vzdálenost z tohoto kraje města je i do města Humpolce nebo na dálnici D1.

Etapa 1

První etapa projektu Rezidence Na Rozkoši obsahuje 8 řadových domů s prostornou zahradou. Zahrady jsou orientovány na jih, kde si můžete slunce vychutnávat po celý den. Domy jsou postaveny s ohledem na životní prostředí a mají velice nízkou energetickou náročnost.

 

Řadový dům se dá buďto využít jako celek s dispozičním řešení 5+kk se zahradou a garáží. V případě zájmu se dá dům rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky. V případě rozdělení na dvě bytové jednotky mát každý byt vyhrazené parkovací stání pro jeden automobil.

 

Prostorné místnosti bytů jsou bohatě prosvětleny velkými okenními otvory, které podtrhují svěží exteriérový vzhled řadových domů.

Architektonické řešení

Řadové domy Na Rozkoši mají svěží architektonický vzhled s prostornými dobře orientovanými prosvětlenými místnostmi. Díky jejich kvalitnímu návrhu a provedení jsou energeticky nenáročné a šetrné k životnímu prostředí.

Etapa 2

Druhá etapa projektu Rezidence Na Rozkoši obsahuje 12 řadových domů s prostornou zahradou. Zahrady jsou orientovány na západ, kde si můžete na terase vychutnávat příjemné západy slunce. Domy jsou postaveny s ohledem na životní prostředí a mají velice nízkou energetickou náročnost.

 

Řadový dům se dá buďto využít jako celek s dispozičním řešení 6+kk se zahradou nebo se může rozdělit na dva samostatné byty o dispozici 3+kk se zahradou a 3+kk v horním podlaží. V případě rozdělení na dvě bytové jednotky mát každý byt vyhrazené parkovací stání pro jeden automobil.

 

Prostorné místnosti bytů jsou bohatě prosvětleny velkými okenními otvory, které podtrhují svěží exteriérový vzhled řadových domů.

Development_color.png
_BLOG

Máte nevyužitý pozemek či investiční záměr do nové výstavby? Pomůžeme vám s kompletní přípravou projektu až po jeho prodej koncovým zákazníkům.

Prodáme vaši nemovitost s kompletním servisem včetně vizualizace, kalkulace nejvyšší možné ceny a vytvoření profesionálních inzerátů.

bottom of page